Pani Naczelnik zaprasza w dniu 20 maja 2021 r. o godz 1600 do Parku Miejskiego w Miastku na obchody Światowego Dnia Pszczoły.

Czytaj więcej: Światowy Dzień Pszczoły

Drodzy Państwo!

Zapraszamy dzieci w poniedziałek do Przedszkola.

Wracamy do przedszkola w pełnym reżimie sanitarnym.

Do przedszkola przychodzą tylko zdrowe dzieci, bez żadnych objawów choryby, nawet kataru.

W przypadku stwierdzonej alergii, prosimy o zaświadczenie od lekarza.

Dzieci muszą przyjść najpóźniej do godziny ósmej rano.

Po ósmej, w szatni przeprowadzana jest dezynfekcja.

Opłaty za przedszkole proszę wpłacać na poniższy numer konta

do 10 każdego miesiąca

W dniu 2 kwietnia 2021 r. na tablicy informacyjnej w Przedszkolu Miejskim nr 1, zostaną opublikowane listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do naszego przedszkola, na rok szkolny 2021/2022.

Rodzic dziecka, które nie zostało przyjęte do przedszkola, ma prawo odwołać się od decyzji komisji rekrutacyjnej.

Czytaj więcej: Wyniki rekrutacji

Zawieszenie pracy stacjonarnej przedszkola

Od dnia 29 marca 2021r. do dnia 11 kwietnia 2021 r. ogranicza się stacjonarne funkcjonowanie Przedszkola Miejskiego nr 1 w Miastku.

Na wniosek rodziców do przedszkola przyjmowane będą dzieci rodziców, którzy:

Czytaj więcej: Zawieszenie pracy stacjonarnej przedszkola

Wyniki rekrutacji do Przedszkola na rok szkolny 2021/2022

24 marca 2021 r. w przedszkolu opublikowana zostanie lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przedszkola mają obowiązek w terminie od 24.03.2021 do 01.04.2021r. złożyć pisemne potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola, (wzór do pobrania na stronie internetowej):

www.bip.przedszkole1.miastko.pl

www.przedszkole1miastko.pl

Wypełniony druk można wrzucić do  skrzynki pocztowej przedszkola lub zeskanować i przesłać na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola