foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
"Szu­kaj własnej dro­gi. Poz­naj siebie, za­nim zechcesz dzieci poz­nać. Zdaj so­bie sprawę z te­go, do cze­go sam jes­teś zdol­ny, za­nim dzieciom poczniesz wyk­reślać zak­res praw i obo­wiązków. Ze wszys­tkich sam jes­teś dziec­kiem, które mu­sisz poz­nać, wycho­wać i wyk­ształcić prze­de wszystkim" Janusz Korczak

 

Procedura odwoławcza:

  1. W terminie 7 dni od daty podanej na upublicznionej liście dzieci przyjętych i nieprzyjętych, rodzic dziecka może złożyć wniosek do  komisji rekrutacyjnej  o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia dziecka do przedszkola.
  2. Przewodniczący komisji rekrutacyjnej w terminie 5 dni od dnia wystąpienia przez rodzica dziecka z wnioskiem sporządza uzasadnienie odmowy przyjęcia dziecka.
  3. W terminie 7 dni od dnia otrzymania uzasadnienia odmowy przyjęcia dziecka do przedszkola rodzic może wnieść do dyrektora przedszkola odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej.
  4. Dyrektor przedszkola w terminie 7 dni od dnia otrzymania odwołania rozpatruje odwołanie od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej.
  5. Na rozstrzygnięcie dyrektora przedszkola służy skarga do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.                                                                                      

Wnioski do komisji rekrutacyjnej o sporządzenie uzasadnienia odmowy oraz odwołania do dyrektora przedszkola należy złożyć w przedszkolu (wrzucić do skrzynki pocztowej) lub zeskanować i wysłać  na  adres poczty elektronicznej:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Gości na stronie

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

8.jpg

O przedszkolu

Placówka nosi nazwę - Przedszkole Miejskie nr 1. Jest zlokalizowane na terenie miasta Miastko przy ulicy Koszalinskiej 19. Mieści sie w wolnostojacym dwukondygnacyjnym budynku połaczonych łacznikiem (stara i nowa część).

Przedszkole istnieje od 15 września 1945 roku. Jest placówką publiczną prowadzoną przez Gminę Miastko. Nadzór pedagogiczny sprawuje Pomorski Kurator Oswiaty w Gdansku:


Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 16.00, w tym czasie odbywają sie zajęcia planowe i inspirowane przez nauczycieli oraz podejmowane z inicjatywy dzieci.


 

Przedszkole Miejskie nr 1; ul. Koszalińska 19; 77-200 Miastko; NIP: 842-13-31-690; Regon: 770500290; tel./fax. 59 857 25 37; e-mail: przedszkole1@miastko.pl; www.przedszkole1miastko.pl