foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
"Szu­kaj własnej dro­gi. Poz­naj siebie, za­nim zechcesz dzieci poz­nać. Zdaj so­bie sprawę z te­go, do cze­go sam jes­teś zdol­ny, za­nim dzieciom poczniesz wyk­reślać zak­res praw i obo­wiązków. Ze wszys­tkich sam jes­teś dziec­kiem, które mu­sisz poz­nać, wycho­wać i wyk­ształcić prze­de wszystkim" Janusz Korczak

 Witamy na stronie
Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Miastku

 

 

 

 W grupie wiekowej 3 - latków przyznano:

I miejsce – Szymon Stanisławski -grupa II

II miejsce –Natalia Szweda- grupa I

III miejsce – Anna Rożnowska-grupa I

Wyróżninie: Emma nesterowicz- grupa II

 

W grupie wiekowej 4 - latków przyznano:

I miejsce – Amelia Gliszczyńska-grupa IV

II miejsce – Anna Bill- grupa III

III miejsce – Andrzej Gajkowski-grupa IV

Wyróżnienie: Leon Kądziela- grupa III

 

W grupie wiekowej 5-6 latków przyznano:

I miejsce – Julia Rudnik-grupa V

II miejsce – Julia Fesio-grupa VI

III miejsce – Blanka Żuchowska-grupa V

Wyróżnienie - Alicja Data grupa V

 

Laureaci nagród I,II,II miejsca otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali: pamiątkowy dyplom i mały upominek.

 

Dziękujemy!

 

Gości na stronie

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

7.jpg

O przedszkolu

Placówka nosi nazwę - Przedszkole Miejskie nr 1. Jest zlokalizowane na terenie miasta Miastko przy ulicy Koszalinskiej 19. Mieści sie w wolnostojacym dwukondygnacyjnym budynku połaczonych łacznikiem (stara i nowa część).

Przedszkole istnieje od 15 września 1945 roku. Jest placówką publiczną prowadzoną przez Gminę Miastko. Nadzór pedagogiczny sprawuje Pomorski Kurator Oswiaty w Gdansku:


Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 16.00, w tym czasie odbywają sie zajęcia planowe i inspirowane przez nauczycieli oraz podejmowane z inicjatywy dzieci.


 

Przedszkole Miejskie nr 1; ul. Koszalińska 19; 77-200 Miastko; NIP: 842-13-31-690; Regon: 770500290; tel./fax. 59 857 25 37; e-mail: przedszkole1@miastko.pl; www.przedszkole1miastko.pl