foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
"Szu­kaj własnej dro­gi. Poz­naj siebie, za­nim zechcesz dzieci poz­nać. Zdaj so­bie sprawę z te­go, do cze­go sam jes­teś zdol­ny, za­nim dzieciom poczniesz wyk­reślać zak­res praw i obo­wiązków. Ze wszys­tkich sam jes­teś dziec­kiem, które mu­sisz poz­nać, wycho­wać i wyk­ształcić prze­de wszystkim" Janusz Korczak

Tym razem pomożemy pani Karolinie 60 lat i panu Mariuszowi 65 lat – małżeństwu, które jest właśnie w trudnej sytuacji finansowej. Zamieszkują dwupokojowe mieszkanie bez łazienki. Pan Mariusz nie ma lewej nogi i utworzoną stomie. Pani Karolina choruje na nadciśnienie, zwyrodnienie i nadwagę.

Zapraszamy każdego, kto chciałby przyłączyć się, chociaż w najmniejszym stopniu,
do niesienia pomocy potrzebującym.

Od dziś do 09.12.16 r. będziemy zbierać rzeczy, ewentualnie pieniądze, które są niezbędne pani Karolinie i panu Mariuszowi. Następnie przekażemy je do punktu zbiórki Szlachetnej Paczki.

 

POTRZEBY RODZINY

I Podstawowe produkty żywnościowe:
Herbata, cukier, konserwy mięsne, kawa, olej, konserwy rybne, mąka, warzywa w puszkach, mleko.

II Środki czystości:
Proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żel myjący, pasta
do zębów, szczoteczka do zębów, szampon, płyn do mycia toalet,

III Odzież i obuwie:
Pan Mariusz: Sylwetka szczupła, wzrost 164 cm - dres, piżama, sweter, buty zimowe rozmiar 41

IV Wyposażenie mieszkania:
Kołdra i pościel 160/200, koc, ręczniki, poduszka.

V Brakujące sprzęty gospodarstwa domowego:
Bojler 20 l – tylko taki się zmieści w małej kuchni.

VI Szczególne upominki:
Pan Mariusz – maszynka do włosów, Pani Karolina – suszarka do włosów.

 

 

Gości na stronie

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

7.jpg

O przedszkolu

Placówka nosi nazwę - Przedszkole Miejskie nr 1. Jest zlokalizowane na terenie miasta Miastko przy ulicy Koszalinskiej 19. Mieści sie w wolnostojacym dwukondygnacyjnym budynku połaczonych łacznikiem (stara i nowa część).

Przedszkole istnieje od 15 września 1945 roku. Jest placówką publiczną prowadzoną przez Gminę Miastko. Nadzór pedagogiczny sprawuje Pomorski Kurator Oswiaty w Gdansku:


Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 16.00, w tym czasie odbywają sie zajęcia planowe i inspirowane przez nauczycieli oraz podejmowane z inicjatywy dzieci.


 

Przedszkole Miejskie nr 1; ul. Koszalińska 19; 77-200 Miastko; NIP: 842-13-31-690; Regon: 770500290; tel./fax. 59 857 25 37; e-mail: przedszkole1@miastko.pl; www.przedszkole1miastko.pl