Witamy na stronie
Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Miastku

Tym razem pomożemy pani Karolinie 60 lat i panu Mariuszowi 65 lat – małżeństwu, które jest właśnie w trudnej sytuacji finansowej. Zamieszkują dwupokojowe mieszkanie bez łazienki. Pan Mariusz nie ma lewej nogi i utworzoną stomie. Pani Karolina choruje na nadciśnienie, zwyrodnienie i nadwagę.

Zapraszamy każdego, kto chciałby przyłączyć się, chociaż w najmniejszym stopniu,
do niesienia pomocy potrzebującym.

Od dziś do 09.12.16 r. będziemy zbierać rzeczy, ewentualnie pieniądze, które są niezbędne pani Karolinie i panu Mariuszowi. Następnie przekażemy je do punktu zbiórki Szlachetnej Paczki.

POTRZEBY RODZINY

I Podstawowe produkty żywnościowe:
Herbata, cukier, konserwy mięsne, kawa, olej, konserwy rybne, mąka, warzywa w puszkach, mleko.

II Środki czystości:
Proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żel myjący, pasta
do zębów, szczoteczka do zębów, szampon, płyn do mycia toalet,

III Odzież i obuwie:
Pan Mariusz: Sylwetka szczupła, wzrost 164 cm - dres, piżama, sweter, buty zimowe rozmiar 41

IV Wyposażenie mieszkania:
Kołdra i pościel 160/200, koc, ręczniki, poduszka.

V Brakujące sprzęty gospodarstwa domowego:
Bojler 20 l – tylko taki się zmieści w małej kuchni.

VI Szczególne upominki:
Pan Mariusz – maszynka do włosów, Pani Karolina – suszarka do włosów.